Тексти

Декотрі з моїх оповідань. Поступово я викладатиму й інші, зокрема і ті, які ніде не публікувалися. На відміну від опублікованого роману, це не дитяча література.


У 2012 році у тернопільському видавництві «Богдан» вийшов мій роман «Аеніль». Цей текст написаний у формі підліткового фентезі, однак паралельно був формою інтертекстуальної гри і деконструкції. На жаль, у повній мірі його оцінити складно, бо «Аеніль» є лише частиною задуманого циклу. Друга частина (багато проілюстрована) ще з 2013 року безуспішно чекає на видання.

Аеніль
Аеніль дель Уберті — 12-річна донька послів королівства Ерлі, яка навчається в Академії чарів на відділенні алхімії. Замок Академії, що має давню історію, сповнений багатьох таємниць і прихованих небезпек, які не завжди можуть подолати навіть викладачі — найталановитіші чарівники, чародії, алхіміки, цілителі та книжники. У школі свої традиції, звичаї і правила, не всі з яких відомі стороннім. Тиха, сором'язлива і невміла у чарах Аеніль стикається з небезпечними істотами, забороненими чарівницькими експериментами, таємними спілками учнів і викладачів, смертельними чарами, плетивом змов і підступів, расовою та становою нерівністю. Чи зможе вона усупереч усьому гарно вчитися, знайти друзів, пережити кпини однокласників, вберегти свою сестричку Іно?

Придбати книгу можна у мережі книгарень «Є», зокрема у крамниці на Лисенка (м. Золоті ворота), або через онлайн-книгарні. Електронне видання можна придбати тут.