Церква Стрітення Господнього у селі Сулимівка Яготинського району — старовинна дерев’яна православна церква у козацькому стилі, характерному для колишніх Переяславського та Пирятинського повітів. Єдина історична церква, яка збереглася в районі (решта 16 церков були знищені комуністами і одна була спалена грабіжниками у 2010 році), пам’ятка архітектури. Збудована у 1905, діяла до 1917, і потім з 1941 до 1959. Повернена громаді вірян у 1989, настоятелем з моменту відкриття є о. Сергій Кісельов, російськомовний православний бард.
Церкву часто плутають з Покровською церквою однойменного села Сулимівка Бориспільського району, але та історична церква — кам’яна, а не дерев’яна.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiyCa4H4uoL1FVjUkE2ifD4qBBWBMOoopaA1NcAUDyhCi7Qb1yD4AzkLSlmMsCfa5KjkSchAKzjzP-JPY5liwi5a92A1FrC4-ruNRk0VoYMcshzIN6_4ooiuybHf5o5g_NZ3nHFLC5nXwc9/s400/12214_800x600_92829805.jpg) |
Церква Стрітення Господнього у селі Сулимівка Яготинського району |